Ενημέρωση για τις Δράσεις του Κέντρου Πρόληψης "Δίολκος"

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι το Κέντρο Πρόληψης «Δίολκος», στα πλαίσια της πολύχρονης και δημιουργικής συνεργασίας

με τη σχολική κοινότητα Π.Ε Κορινθίας, διοργανώνει και φέτος τις παρακάτω δράσεις, για τα μέλη της σχολικής κοινότητας:

ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ

Οι ενδιαφερόμενοι Σύλλογοι Γονέων θα πρέπει να στείλουν τα αιτήματά τους στο Κέντρο Πρόληψης Δίολκος.

Διαδραστικές ομιλίες και βιωματικά εργαστήρια για γονείς με θέματα που αφορούν την ψυχοσυναισθηματική υγεία της οικογένειας κατόπιν σχετικού αιτήματος του συλλόγου γονέων του σχολείου.

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μας στο τηλέφωνο

27410 75990

Ατομικές συνεδρίες συμβουλευτικής και στήριξης για όλους στα γραφεία του Κέντρου Πρόληψης κατόπιν ραντεβού.