Πρόγραμμα «ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ και ΔΡΩ»

dro 18 1

Η εκδήλωση Ολοκλήρωσης του Προγράμματος «ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ και ΔΡΩ» για το σχολικό έτος 2017-18 πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα το διήμερο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018.
Το Δ. Σ. Ισθμίας εκπροσώπησε η Δέσποινα Βροντίση, εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής, η οποία και παρουσίασε τις δράσεις του Σχολείου μας σε ειδική συνεδρία. Πρόκειται για δραστηριότητες που πραγματοποίησαν οι συμμετέχουσες εκπαιδευτικοί: Βάια Μανώλη, Δ/ντρια, Φιλιώ Φίλη και Δέσποινα Βροντίση, εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής με μαθητές και μαθήτριες των Γ1, Δ2, ΣΤ1-ΣΤ2 σχ. έτους 2017-18.
Μετά την όμορφη εμπειρία μας, συνεχίζουμε δυναμικά με σκοπό τα παιδιά μας να κατανοήσουν και την σημασία της αλληλεγγύης, της προσφοράς και της συνείδησης του ενεργού πολίτη.

dro 18 2